!ONLINE!

INFORMACE K FUNGOVÁNÍ INTERNETOVÉHO REGIONÁLNÍHO ZPRAVODAJSTVÍ UDÁLOSTI ONLINE

Tisková zpráva – zakladatele a provozovatele projektu

V Třemošnici 27. března 2022

Vážení čtenáři, fanoušci a přátelé Událostí Online,

projekt Internetového regionálního zpravodajství Události Online jsem založil ve studijních letech v létě roku 2014. Tento projekt stále funguje a letos v srpnu oslaví již 8. výročí své existence.

Z jedné odpolední myšlenky se stal unikání projekt, který z prvních 100 to se mi líbí se vyšplhal na hodnotu přes 10 000. Za to patří velké díky vám všem.

Tento projekt se stal součástí mého každodenního života. Skončil jsem v práci a pracoval jsem na projektu. Nepřetržitě jsem sledoval a informoval, co se v našem sledovaném regionu děje. Postupem času jsem vymýšlel další způsoby, jak co nejvíce a nejrychleji vás informovat, třeba službou SMS SERVIS.

Brzy tomu bude 8 let a mě stále naplňuje informovat veřejnost. Projektu jsem přizpůsobil ve velké míře svůj život, včetně výběru takového zaměstnání, abych mohl po práci stále v této dobrovolné činnosti pokračovat. Nehleděl jsem na peníze, ale na to, abych měl co nejvíce volného času o víkendu, a mohl vyrazit do terénu. Obětoval jsem spoustu životních okamžiků, abych mohl pořád informovat. Pravděpodobně to je moje poslání informovat a pomáhat lidem k informacím.

Rok 2022 píše životní změnu…

Jak jsem již napsal výše, celý život jsem defacto zasvětil zpravodajství. V roce 2022 ale přichází změna. Od malička v sobě nosím skrytý sen – pomáhat lidem. Tento sen se mi nyní začíná plnit. Budu vykonávat velmi zodpovědné povolání, ve kterém nebude možné sledovat, co se kde děje. Budu daleko ze své sledované oblasti. Čtyři dny zaměstnání, čtyři dny volno. Nebudu tedy schopen psát reportáže nebo navštěvovat zajímavé akce. Z tohoto důvodu bude značně omezen provoz Událostí Online.

V současné době hledám vhodnou osobu, která by za mě dosavadní činnost vykonávala. Zasvěcení bude nějakou dobu trvat, ale budu se snažit vše co nejrychleji urychlit. Osoba bude muset projevit takový zájem, aby vše fungovalo tak, jak má.

Omlouvám se vám všem, ale pevně věřím, že mě v myšlence pomoci lidem plně podporujete. Všem mým přátelům a známým děkuji za jejich dosavadní podporu a oporu v mém životním rozhodnutí, které se v nejbližších dnech stane realitou.

Dále děkuji všem spolkům, institucím, turistickým informačním centrům za jejich vynikající spolupráci!

S úctou ke všem čtenářům a fanouškům Událostí Online,
majitel a zakladatel Zdeněk Sasín ml.

Volně dostupné zdroje pro sledování dění:

Dopravní informace: https://dopravniinfo.cz/

Výjezdy hasičů:

Kontaktovat Události Online můžete na: udalostionline@post.cz nebo zprávou přes Facebook.