Michal s dětmi v Čáslavi oslaví své významné narozeniny!

Michal s dětmi v Čáslavi oslaví své významné narozeniny!

Michalovi Mazlíčci

aneb

„Michale, když máš na opasku ještě dvě volné dírky za přezkou, tak si nehraj na to, že jsi už dospělý!“

Michal si myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho „plyšáci“, největší mazlíčci, ho ale v představení  přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.

…Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase, během představení se s Michalem přenesou na klidné a prosluněné místo v pralese v Africe, kde potkají představitele těch nejvyšších, nejodvážnějších i nejroztomilejších exotických zvířecích přátel, ale pak už rychle zase zpátky v čase do Michalova dětství a jeho dětského pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci … a spousta vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále… Nemůže chybět zábava, soutěže ale ani překvapení …? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte, napovíme Vám, že má žlutou barvu, těšíte se…?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.

jedná se o představení:

9.12. od 14:00hod.

Název: Kouzelná školka – Michalovi mazlíčci – Michal s dětmi v Čáslavi oslaví své významné narozeniny!

Vstupenky v předprodeji: od srpna 2017

Anotace:

Své nejmilejší představení přiváží v předvánočním čase Michal z Kouzelné školky pro děti do Čáslavi!

více na www.kouzelnaskolka.cz