V CHRUDIMI OTEVŘEL MODERNIZOVANÝ HYPERMARKET ALBERT.

V CHRUDIMI OTEVŘEL MODERNIZOVANÝ HYPERMARKET ALBERT.

23.7.2020 – V minulém týdnu otevřel pro zákazníky nově zrekonstruovaný hypermarket Albert v Chrudimi. Po rychlé třítýdenní přestavbě přivítal zákazníky příjemným moderním prostředním i novým vybavením, které zajistí pohodlný a příjemný nákup. Prodejna přináší řadu inovací, mezi něž patří také nová chladící zařízení, oddělení zdravého stravování nebo rozšířená zóna se samoobslužnými pokladnami.

Prodejna fungovala skvěle i před modernizací, avšak po téměř dvou dekádách, kdy probíhaly pouze malé úpravy, si zasloužila kompletní přestavbu. Velkou obměnou prošla celá prodejní plocha. „Kromě úseku pekárny a uzenin jsou jednotlivá oddělení řazena zcela jinak a zákazníci jistě ocení, že se sortimenty přiblížily vhodněji k sobě, čímž se zlepšila orientace a rychlost nákupu,“ pochvaluje si manažer prodejny Petr Krajíček. Vzhled prodejny navazuje na úspěšný koncept, který přináší otevřené tržiště s ovocem a zeleninou či oddělení Zdravě s Albertem, jež nabízí produkty pro zdravý životní styl. Jde o výrobky bez lepku, laktózy, veganské, raw či speciální produkty pro diabetiky anebo v bio kvalitě. Při nedostatku času na přípravu jídla potěší chlazená hotová jídla z kvalitních surovin z Fresh Bistra. V obchodě přibyly samoobslužné pokladny a také například automat na výkup lahví s delší dráhou, která zajistí plynulejší a příjemnější obsluhu. Nové a energeticky úsporné jsou také chladící skříně.  

Oblíbená prodejna místních

Remodeling chrudimského Alberta trval pouhé tři týdny, pro některé stálé zákazníky se to ale zdálo jako věčnost. „Už se nemohli dočkat, až konečně otevřeme,“ komentuje s úsměvem manažer prodejny Petr Krajíček. Na nákupy v Albertu jsou místní lidé zvyklí, pro některé je prodejna doslova srdcová záležitost, stejně jako pro mnohé zaměstnance. Celkem jich tady pracuje na pět desítek, z toho mnozí i více než 10 let. Stabilní tým pro zákazníky vytváří příjemnou atmosféru v duchu „rodinné prodejny“. Tu si chválí i zákazníci, kteří do obchodu přicházejí převážně z blízkého sídliště nebo i z okolních vesnic.

chrudim hm

Program modernizace a přestaveb prodejen Albert pokračuje i letošním rokem

Albert má letos v plánu zrekonstruovat více než šest desítek prodejen po celé republice. Modernizace si tak opět vyžádají investice v řádu jednotek miliard a budou se týkat hypermarketů i supermarketů. Vzhled všech rekonstruovaných obchodů i skladba sortimentu vychází z úspěšných hypermarketů Albert na pražském Chodově a v olomouckém nákupním centru Olympia. Obě prodejny se pyšní výhrou v prestižní soutěži Diamantová liga kvality, kde byly postupně vyhlášeny nejlepším obchodem v České republice.

PR tým, Albert Česká republika, s.r.o.