Paní v Kolíně zavolala strážníky na manželovu milenku

Paní v Kolíně zavolala strážníky na manželovu milenku

Kolín – Manželka v Kolíně vykázala manželovu milenku! Jako neúcta k návštěvě by se mohlo zdát jednání paní z Kolína, když na příchozí návštěvu zavolala strážníky Městské policie.

Na druhou stranu se ale nelze divit. Které manželce by se líbilo, kdyby jí navštívila manželova milenka, ještě podnapilá a dožadovala se manželovy pozornosti?

V nočních hodinách, podle svodky MP Kolín, oznámila paní, že se jim ve vchodu pohybuje cizí žena a zvoní na zvonky. Hlídka na místě zjistila, že zde zjištěná paní  je  pod vlivem alkoholu, a jak sama prohlásila před oznamovatelkou, tak šla za jejím manželem, protože je jeho milenka. Vzhledem k tomu, že žena neměla v uvedeném domě co dělat, byla z místa strážníky vykázána s doporučením, aby se šla raději vyspat, a to domů do svého bydliště. Žena strážníky uposlechla a místo opustila. 

Jak je vidět, ne každá návštěva je vítána a ne každá návštěva přináší radost a dobrou náladu. Alespoň ne v Kolíně. A co na to manžel? Podařilo se mu situaci „vyžehlit“ nějakým vánočním dárkem, třeba kožíškem? Tak to se nedozvíme, raději jsme se neptali.

red., ilustrační foto