Nejlepší buchty pečou v čáslavském Rodinném centru Kopretina!

Nejlepší buchty pečou v čáslavském Rodinném centru Kopretina!

Čáslav – Nejlepší buchty pečou v čáslavském Rodinném centru Kopretina! Přesvědčili se o tom již potřinácté účastníci tradičního svatomartinského průvodu, který prošel Čáslaví.

Stalo se již tradici, že zaměstnanci „Kopretiny“ v průběhu akce rozdávají svatomartinské buchty, jak jinak, než povidlové! Jejich přípravu okomentovala Terezie Tichá z Rodinného centra Kopretina: „Na svatomartinský průvod jsme se připravili a napekli jsme hromadu buchet. Děkuji kolegyním a všem pomocníkům za pomoc.“ A kolik že bylo vlastně těch buchet? Na to paní Tichá s úsměvem odpovídá: „Asi tak tuna!“ Ale už vážně dodává, že se po nich „jen zaprášilo“ a to je ta největší pochvala.

Zaměstnancům a především dámám z Rodinného centra Kopretina patří velké poděkování za organizování svatomartinských oslav. Již potřinácté tak připravili pobavení a poučení velkému množství Čáslaváků, především dětem. A tak nezbývá, než se těšit na další ročník, který bude opět provoněn vůní povidlových buchet, které s láskou pečou v čáslavském Rodinném centru Kopretina!

Vladimír Havlíček, foto autor a RC Kopretina